Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Si një kompani që integron R & D, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve të ndryshme të aplikimit lazer dhe CNC makineri fletë të përpunimit të metaleve, Jiangsu Yangming Teknologjia Co, Ltd, u themelua me më shumë se 15 vjet eksperiencë dhe adresa e biznesit është: LIBAO Industry Park, Hai " një City, Jiangsu Province. Ajo është e përshtatshme të vendosura në rrethin ekonomik Shanghai një orë, dhe të mbyllura për Shenhai Highway dhe Qiyang Highway.

Produktet tona përfshijnë: Plane prerja makinë lazer, Laser saldim makine, Laser ngrohjes trajtim dhe kështu me radhë. Kohët e fundit, ne kemi zhvilluar një ngarkimin fleksibël automatike dhe të sistemit të shkarkimit në prerjen e aeroplanit, dhe një linjë automatike të prodhimit me uncoiling vazhdueshëm, nivelim dhe prerja lazer. Ajo plotëson nevojat e disa konsumatorëve fund të lartë të vendit për të siguruar një zgjidhje të personalizuar dhe profesional të sistemeve të plotë të përpunimit lazer.

LAJME

The laser (CO2 and fiber) cutting machine has become the ultimate cutting tool for sheet metal in recent years. It’s also one of the most rapidly evolving technologies in metal fabrication and not so long ago you’d be hard pressed to find a fiber ...
Yangming Technology Cutting Systems, which relies on fiber lasers for its cutting systems, has paired a new algorithm to enable the minimization of the focus shift in its Yangming Technology fiber laser cutting with a new noncontact beam measureme...